Norgeshistoriens største revysuksess tar fart igjen!
Meløy Kulturhus
Fredag 25 november kl. 18.00
Bill. kr. 450,-
Kjøp billett her eller på Servicetorget, Rådhuset, tlf. 75 71 00 00.
Gjengen, som ble allemannseie gjennom TV-ruten, gjorde det umulige mulig da de sist laget en av landets største revysuksesser gjennom tidene. Forestillingen "Alt for Rognan" ble sett av over 140.000 publikummere. En samlet presse rullet terninkast 6, og forestillingen gikk sin seiersgang gjennom hele Norge.
Nå kommer altså oppfølgeren - gjør "Alt for daman" til Meløy kulturhus, der kompaniet tar opp forholdene mellom menn og kvinner. Forestillingen er tettpakket av humor, sjarm og svingende musikknumre i beste "Alt for Rognan" stil. Med Tom Sterri i spissen har kompaniet fått de beste kreftene i revybransjen med på laget. Dette er en forestilling som de fleste menn og kvinner vil kjenne seg igjen i og som garantert kommer til å fremkalle latterbrøl hos publikum.
Med: Trond Bakke, Håvard Jansen, Knut Harald Hansen, Paul Gunnar Jansen, Lars Kristian Kristoffersen, Frank Nilsen og Frode Aronsen.